IMG 6464

 

Targi EXPO-GAS 2017 odbywały się w dniach 26 – 27.04.2017 r. w Kielcach. Targi te odbywają się co dwa lata, tradycyjnie w kwietniu. Na tej imprezie targowej są obecne firmy związane z szeroko pojętym przemysłem gazowniczym. W tym roku w imprezie uczestniczyło 114 wystawców z 10 krajów.

Stoisko HUTY ŁABĘDY S.A. znajdowało się w głównej hali wystawowej. Podczas targów doszło do wielu spotkań z dotychczasowymi partnerami handlowymi jak i również z nowymi potencjalnymi kontrahentami. Ogółem stoisko Huty odwiedzili przedstawiciele 50 firm.

Zainteresowanym została przedstawiona aktualna oferta HUTY ŁABĘDY S.A. Odwiedzający otrzymywali katalogi promujące produkty przedsiębiorstwa oraz drobne upominki reklamowe.

Udział w targach można uznać za bardzo udany; nawiązanych zostało wiele kontaktów, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.

W czasie targów doszło również do spotkania z przedstawicielem organizatora targów kieleckich i wstępnie omówione zostały kwestie dotyczące kolejnej edycji wystawy oraz ewentualnego udziału HUTY ŁABĘDY S.A. w tej imprezie.

media